iptv bayilik 2023 2024
Home » IPTV bayilik  » iptv bayilik 2023 2024

IPTV bayilik verilecektir En Kazançlı Siz Çıkın

IPTV bayilik verilecektir, Test paketlerimiz tamamen ücretsizdir. Bayimiz olduktan sonra sizlere giriş bilgilerinizi göndeririz ve böylece pek çok işlemi yapabileceksiniz. Bu işlemler; kullanıcı oluşturmak, yönetmek, istatistikler, cihazlara uygun dosya yükleme gibi sıralanabilir. Yetki alanınız sadece kendi müşterileriniz için geçerlidir. Her bayimizin kendine özel kullanım paneli vardır. Bizlere katılarak sizlerde hizmetimizi geniş kitlelere yaymamıza katkıda bulunabilirsiniz. IPTV bayilik verilecektir Böylece daha çok insan televizyon keyfi sürebilir. İPTV çok avantajlı bir hizmettir. İPTV hizmeti sayesinde geçmişe yönelik programları izleyebilir ve dilediğiniz programı kaydedebilirsiniz..

Bizim resmi satış fiyatlarımızın yarı fiyatına paketleri alıyorsununuz, IPTV bayilik verilecektir ve %100 kar marjı ile satıyorsunuz. Bayi paneli kredili sistem ile çalışmaktadır. her satış yaptığınızda kredinizden o paketin değeri kadar kredi düşmektedir. Krediniz azaldıkça bizi arayıp bayi panelinize kredi yükletmeniz yeterlidir.

Bayilik İçin Başvurun
iptv bayilik

IPTV Bayisi Olmak İstemez misiniz?

Her gün yüzlerce kişinin aradığı IPTV bayilik IPTV hizmetlerini siz sağlayın. Kendi müşteri portföyünüzü oluşturun, yüksek kârlarla para kazanın. Dünya üzerindeki tüm yerel ve özel kanallar, platformlardan VoD arşivi ve çok daha fazlasını güncel olarak sunuyoruz. Bayilerimiz ve onların üyelerine kaliteli hizmeti, en iyi şekilde sunuyor ve altyapı teknolojilerimizi sık sık güncelleyerek aksaklıkların önüne geçiyoruz. Whatsapp ve Telegram destek hatlarımız her an bayilerimize yardımcı olmak için hazır beklemekte ve soru ve problemlere anında yanıt vermektedir.

ÜCRETSİZ TEST

Bayiler günlük 25 adet (12 Saat) test yayını açabilirler.

KREDİLİ SİSTEM

Kolayca hesabınıza kredi yükleyebilir ve yeni müşteriler açabilirsiniz.


7/24 Destek

Whatsapp iletişim kanalı ile her zaman destek alabilirsiniz.

Yönetim

İstediğiniz kullanıcıyı silebilir, banlayabilir, silebilirsiniz.

ıptv bayilik verilecektir

İnternet veri tabanını kullanarak yayın akışı sağlayan bir sistemdir. Televizyonda izleyecek bir şey bulamadığınız zaman IPTV sayesinde dilediğiniz saatte dilediğiniz programı izleyebilirsiniz. IPTV diğer sistemler gibi çanak anten, uydu ya da fiber kablo kullanmadan bağlı olduğunuz internet üzerinden sizlere yayın sağlar. İPTV hizmetinden faydalanmak için internet üzerinden bir başvuru formu doldurmanız yeterlidir. Önemli olan her birey bir kez başvuru yapabilir. Yanı, siz bir başka bir IPTV kullanıcısı adına başvuru yapamazsınız. Başvurunuz onaylandıktan sonra bilgisayarınız üzerinden veya set üstü kutu aracılığıyla IPTV hizmetinden faydalanabilirsiniz. IPTV bayilik verilecektir 2023 2024 ile başlayınız.

u003cdivu003eYüksek Komisyon Oranlarıyla Kazanç Sağlarsınız.u003c/divu003e
n
PerformansLI Suncularla IPTV Hizmeti Deneyimi
n
Sınırsız Film ,Dizi İçerik Ekleme Taleplerinde Bulunma
n
Bayilere Özel Bonus Kredi İmkanları
n

Avrupa IPTV Bayilik için iletişime geçiniz

İptv Bünyesinde IPTV Bayilik satın alarak, Kendi kişisel kurup İş ortağımız olabilirsiniz. IPTV Bayilik Sistemimiz sayesinde ek gelir elde edebilir, sonlarınıza ve profesyonel hizmet verebilirsiniz.

Bayilik Başvuru
WhatsApp İletişim

IPTV Hizmetinden Faydalanmak İçin Ne Yapmalıyım?

İPTV hizmetinden faydalanmak için internet üzerinden bir başvuru formu doldurmanız yeterlidir. Önemli olan her birey bir kez başvuru yapabilir. Yanı, siz bir başka bir IPTV kullanıcısı adına başvuru yapamazsınız. Başvurunuz onaylandıktan sonra bilgisayarınız üzerinden veya set üstü kutu aracılığıyla IPTV hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İPTV paketler halinde satışa sunulur. Bize İPTV başvurusunda bulunduğunuz zaman kaç aylık paket almak istediğinizi belirtiyorsunuz ve bizler size o paket dahilinde ücretlendirme sunuyoruz.

İPTV Bayilik Veriyor

Sizler de hizmetimizi daha geniş bir kitleye sunmak adına üyelik kazanmak istiyorsanız bayii satın alabilirsiniz. Böylece hem hizmetimizi yaygınlaştırmış olursunuz hem de ek gelir elde edersiniz. Bayilik almak için sistemimize üye olmanız gerekir. Üyelik için ü, ş, ö, ğ, ı, ç, j harflerini kullanmamanız gerekir. Hesap oluşturduktan sonra hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Size özel bir panel açılır ve kendi panelinizden kendi müşterilerinizi yönetirsiniz. Bayilik hizmeti 1 defalığına 700 TL karşılığında verilmektedir. Bundan sonraki gönderimlerinizde 1 TL karşılığında 1 kredi alırsınız. Yaptığınız satışlar kredi sistemi ile panelinizde hesaplanmaktadır.

Bayilik Şartlarımız

Bayilik açılabilmesi için en az 700 TL karşılığında kredi alınması gerekir.

Tüm bayilerin her ay en az 700 TL kredi yüklemeleri gerekir.

Bayilerimize uyguladığımız ayrıcalıklar; Windows uygulama, Android uygulama, web TV hizmeti.

Üyelik Paketleri

12 saat test normal (0 kredi)

3 ay normal full paket (30 kredi)

6 ay normal full paket (50 kredi)

9 ay normal full paket (80 kredi)

12 ay normal full paket (140 kredi)

Bayi panelinizde bir hesap oluşturduğunuzda yukarıdaki paketlerden birini seçmelisiniz. Test paketlerimiz tamamen ücretsizdir. Bayimiz olduktan sonra sizlere giriş bilgilerinizi göndeririz ve böylece pek çok işlemi yapabileceksiniz. Bu işlemler; kullanıcı oluşturmak, yönetmek, istatistikler, cihazlara uygun dosya yükleme gibi sıralanabilir. Yetki alanınız sadece kendi müşterileriniz için geçerlidir. Her bayimizin kendine özel kullanım paneli vardır. Bizlere katılarak sizlerde hizmetimizi geniş kitlelere yaymamıza katkıda bulunabilirsiniz. Böylece daha çok insan televizyon keyfi sürebilir. İPTV çok avantajlı bir hizmettir. İPTV hizmeti sayesinde geçmişe yönelik programları izleyebilir ve dilediğiniz programı kaydedebilirsiniz.